Маємо важливе завдання – постійно проводити роз’яснювальну роботу щодо НАТО, – Оксана Юринець

Маємо важливе завдання – постійно проводити роз’яснювальну роботу щодо НАТО. На цьому, під час виступу з трибуни ВР, наголосила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова парламентської делегації в ПА НАТО Оксана Юринець.

«В понеділок повернулася наша делегація з парламентської асамблеї НАТО з Братислави. Хочу подякувати Борису Тарасюку, який долучився до цієї важливої роботи і ми змогли гідно представити Україну на цьому важливому міжнародному заході. В усіх комітетах асамблеї звучало питання України. В комітеті з оборони і безпеки піднімалася тема Криму, Керченської протоки і звільнення наших військовополонених моряків. В комітеті цивільного виміру і безпеки піднімалося питання України в контексті аналізу за останні 5 років після Революції Гідності. Обговорювалися виклики, які стоять сьогодні перед Україною»,- зауважила політик.

«Ми маємо важливе завдання – дуже ретельно і правильно проводити роз’яснювальну роботу щодо НАТО. А саме, давати відповіді на питання: чому ключ безпеки для України лежить виключно у співтоваристві з країнами, які 70 років тому підписали Угоду у Вашингтоні. Пояснювати, що НАТО – це єдина система захисту, яке гарантувала їм цілісність»,- зауважила народний депутат.

Джерело: solydarnist.org