Партійці «Солідарності» беруть участь у Форумі місцевого розвитку у Трускавці

З 23 по 25 червня у Трускавці триває Форум місцевого розвитку, організований Львівською обласною радою, Асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» та «Єврорегіон Карпати-Україна»

img_3934

Керівник Трускавецького міського осередку партії «Солідарність» БПП Анатолій Стародуб сподівається, що обговорення стратегії розвитку Карпатського регіону та реформи децентралізації у місті Трускавці позитивно відобразиться і на місцевому рівні. «Форум місцевого розвитку у нашому місті – це ефективна платформа обміну досвідом, це цікаві гості з сусідньої Польщі, експерти і лідери об’єднаних територіальних громад. Плануємо набратися теоретичного та практичного досвіду з децентралізації, транскордонної співпраці та енергоефективності», – розповів Анатолій Стародуб.
Цьогоріч у Форумі беруть участь близько 400 гостей з України та із-за кордону; очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, маршалки воєводств, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм. Долучилися до заходу депутати від БПП у Львівській обласній раді, керівники осередків партії Перемишлянського та Дрогобицького районів.
У перший день Форуму учасники провели пленарну дискусію «Децентралізація: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад», в якій візяли участь Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, депутат Сейму Республіки Польща Богдан Жоньца, голова Сучавської повітової ради Румунія Геогре Флутур, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло.
Також, у день відкриття форуму відбулося засідання голів районних рад Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей у межах Української Асоціації районних та обласних рад, а також засідання правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».