Партійці приєдналися до вшанування пам’яті героїв УГА і УНР у Перемишлі

Більше тисячі українців взяли участь у літургії у Кафедральному соборі УГКЦ св. Івана Хрестителя 10-11 червня у Перемишлі з нагоди Свята національної пам’яті

strij5

Перший заступник голови райради та керівник Стрийської районної організації партії БПП «Солідарність» Мирон Войтович разом із однопартійцями взяв участь в урочистих заходах. «Ми шануємо наших героїв, які за різних обставин віддали свої свої життя за власну державу. Які поставили вище своїх, інтереси державні і вірили, що їхня жертва не даремна», – зазначив Мирон Войтович.

Опісля літургії учасники заходу пройшли пішою ходою Перемишлем на військовий цвинтар у селі Пикуличі. На урочистостях був присутній голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що Свято пов’язане зі вшануванням пам’яті понад двох тисяч інтернованих вояків і старшин Армії Української Народної Республіки та полонених вояків Української Галицької Армії, які через жахливі побутові умови та епідемію тифу у 1918-1919 роках померли у таборі біля села Пикуличі (сьогодні – територія міста Перемишль), де й поховані на Українському воєнному цвинтарі.