Мустафа Найєм і Оксана Юринець зустрілися зі студентами

Днями у Львові відбулась зустріч студентів Національного університету “Львівська Політехніка” з Мустафою Найємом – народним депутатом України від Фракції “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та кандидатом на посаду міського голови Львова – Оксаною Юринець, яка також представляє “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Мустафа Найєм багато розповідав про вимушених внутрішніх переселенців (яких нині в Україні 1,7 млн) та про  те, як люди живуть на сході на звільнених від окупації територіях. За його словами, життя у Краматорську та Слов’янську відчувається зовсім по-іншому ніж тут, на заході країни. Він запевняє, що нині у східних областях України 46% людей готові стати волонтерами і допомагати  державі ставати на ноги, натомість на заході громадяни здебільшого мріють залишити країну і виїхати жити  за кордон. Політик каже, кожна людина має право і повинна в першу чергу дбати про себе та свою сім’ю, але сам вірить, що наша країна змінюється.

Про зміни, які можуть відбутись у місті завдяки ефективному управлінню та подоланню корупційної складової, і залученню іноземних інвестицій, говорила Оксана Юринець. Вона також розповіла студентам про спільний україно-німецький проект для студентів технікумів та училищ, які нині мають можливість навчатись у Німеччині. Вона запевнила, наші фахівці є затребуваними за кордоном, і сподівається, що невдовзі їхню працю зможуть гідно оцінити і на Батьківщині.

Студенти також мали можливість задати свої запитання гостям та поспілкуватись з ними неформально.