Зустріч в училищі залізничного транспорту

У Львівському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту відбулась зустріч колективу навчального закладу з кандидатами у депутати до Львівської міської ради від Львівської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

DSC_1689

Свою команду представляла кандидат у мери Львова,  народний депутат України – Оксана Юринець, яка розповіла про свою передвиборчу програму, можливості та перспективи змін у місті Львові. За словами кандидатки, у Львова є достатньо коштів для якісного самоврядування та розвитку, вирішення комунальних та інфраструктурних  проблем, однак нині бюджет міста використовують неефективно. Також Оксана Юринець розповіла про можливості залучення іноземних інвестицій і створення нових робочих місць, а відтак і покращення якості життя львів’ян.

Кандидат у депутати до міської ради по виборчому округу №7   Ольга Цап акцентувала свою увагу на розвитку інфраструктурних об”єктів для дітей та молоді, зокрема завдяки зведенню нових спортивних майданчиків та комплексів. Таку ідею охоче підтримали викладачі профучилища, і зауважили, що на Левандівці немає жодного футбольного поля зі штучним покриттям, де б діти могли займатись спортом взимку. Тому попросили кандидаток посприяти у вирішенні цієї проблеми, щоб діти у цьому районі мали можливості для фізичного розвитку, а відтак були здоровими.
Окрім іншого під час зустрічі жінки-кандидати також згадали  про Всесвітній день боротьби з раком молочної залози, який відзначають 15 жовтня, і закликали усіх жінок берегти своє здоров”я і вчасно обстежуватись, щоб запобігти небезпечній хворобі.