Роман Матис: «Люди, котрі добре заробляють чи отримують гідну пенсію, не потребують пільг чи субсидій»

У Львові завершився ювілейний 15-й Міжнародний економічний форум. На заході обговорювали актуальні питання економіки, інвестицій та перспектив розвитку регіону. Безперечно найцікавішою для багатьох була тема розвитку індустріальних парків. «Особисто мені така тенденція подобається. Цілком підтримую думку Президента, що Україну може врятувати політика “тетчеризму і рейганоміки”.

unnamed (1)

Ми повинні зробити все для розвитку виробництва в Україні, починаючи від підготовки відповідних виробничих майданчиків і завершуючи податковою, митною і судовою реформою. Держава для бізнесу зі збирача поборів повинна стати сервісною службою, готовою надати будь-яку підтримку в потрібний момент. Ми маємо перестати орієнтуватися на пільги і субсидії для населення. Наше завдання – створення якомога більшої кількості робочих місць та забезпечення високого рівня оплати праці.

Люди, котрі добре заробляють чи отримують гідну пенсію, не потребують пільг чи субсидій» так вважає член партії «Блок Петра Порошенка Солідарність» і кандидат в депутати до Львівської обласної ради Роман Матис, який відвідав захід і поділився своїми враженнями від форуму. Він вважає, що Львівська область за своїм масштабом, територією і чисельністю населення відповідає багатьом країнам Європейського союзу, тому тут можна застосовувати європейський досвід і впроваджувати технології, які вже давно ефективно працюють у наших сусідів : «Дуже тішить і готовність європейських країн ділитися цим досвідом з Україною, ба навіть більше – приводити в Україну європейський капітал. В продовження мозкового штурму проведеного під час Міжнародного економічного форуму у Львові, незабаром українська урядова делегація відвідає європейську конференцію з індустріальних парків у Берліні, будемо сподіватися, що привеземо звідти не просто враження від обміну інформацією, а конкретні рішення для розвитку мережі індустріальних парків в Україні».