Партія «Солідарність» Блок Петра Порошенка презентувала центри «Допомога»

У кожному районі міста Львова та Львівської області створюються громадські центри «Допомога» які будуть займатися вирішенням соціальних питань.

Із запровадженням нової системи розрахунку субсидій, люди потребують допомоги із її оформленням. Часто до офісу партії звертаються із питаннями надання юридичної допомоги, деякі громадяни скаржаться на корупцію. Окремого вирішення потребують проблеми переселенців, учасників АТО та їхніх сімей, соціально вразливих верств населення.

У центрі «Допомога» люди можуть отримати консультацію з приводу оплати послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін. Про соціальні пільги зможуть дізнатися малозабезпечені сім’ї, люди з особливими потребами.

Про це йшлося на семінарі “Місцева виборча компанія на основі проблем, що цікавлять виборців”. “Метою семінару було дати можливість правильно оцінити ситуацію в виборчих округах, зрозуміти основні проблеми виборців, навчити знаходити найважливіші проблеми населення та оперативно їх вирішувати”, – розповів член міської організації партії  Роман Матис. За його словами, також планується створити представництва штабів партії у кожному районі області та Львова. “Вони надаватимуть консультації з оформлення субсидій, допомагатимуть сім’ям АТО. Тут навіть можна буде дізнатися у який садок краще віддати дитину”, – додав Роман Матис.

Незважаючи на різноманіття регіону, існує ряд спільних соціальних проблем, які потребують оперативного вирішення в усіх районах області. Політична партія «Солідарність» Блоку Петра Порошенка ставить собі за мету організувати роботу приймалень таким чином, аби максимально бути корисними громадянам, які потребують допомоги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*