Сьогодні, на позачерговій сесії ЛМР, фракція «Європейська Солідарність» зробила жорстке звернення до президента

Фракція Європейської Солідарності у Львівській міській раді закликала Президента України – не допустити створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР» та дотримуватися Конституційного обов’язку в зближенні з Південно-Атлантичним оборонним Альянсом та Європейським Союзом

У той час як увага переважної більшості українського суспільства зосереджена на проблемах, прямо пов’язаних із світовою пандемією коронавірусу в діях окремих державних службовців Офісу Президента України вбачаються ознаки державної зради.
Ми, депутати Львівської міської ради висловлюємо глибоке занепокоєння тим, що діюча українська влада вирішила задовільнити ще одну забаганку Москви та підписала «Рішення тристоронньої контактної групи про заснування так званої Консультативної ради», в якому представники України і так званих “ДНР” і “ЛНР” будуть на рівних обговорювати політичні питання. Без Росії. Вона тепер просто спостерігач, як Франція, Німеччина та ОБСЄ.
«Рішення» є категорично неприйнятним, оскільки повністю ігнорує безпекову складову та всупереч Мінським домовленостям концентрується виключно на політичних питаннях. Більше того, цим «Рішенням» визнається правосуб’єктність російських окупантів як окремої переговорної одиниці, а наша команда їхній легітимізації протидіє шостий рік і ніколи на це не погоджувалася. Російська Федерація, яка де-юре і де-факто є агресором проти України, цим «Рішенням» ставиться на один щабель із ФРН, Францією та ОБСЄ. Таким чином кремлівська версія про «внутрішній конфлікт в Україні» отримує визнання з боку самої України, а Росія видає із себе «миротворицю».
Тож застерігаємо владу, яка виявилася абсолютно неспроможною підготувати країну до атаки коронавірусу, – не користатися ситуацією, пов’язаною із обмеженням масових заходів, щоб протягнути низку антиукраїнських рішень в інтересах Москви.
Без продуманої військової стратегії і доктрини щодо ведення бойових дій, ніякі дипломатичні зусилля не дадуть результату. Держава-агресор розуміє тільки силу. Діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками. Інакше цей процес не матиме кінця.
Закликаємо Президента України Володимира Зеленського не допустити створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР» та дотримуватися Конституційного обов’язку у зближенні з Південно-Атлантичним оборонним Альянсом та Європейським Союзом.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*