ЛЬВІВСЬКА
ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ

СОФІЯ ФЕДИНА: “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” ВІДНОВИТЬ ПАМ’ЯТНИК ГЕРОЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ СЕРГІЮ НІГОЯНУ

“Стрімкий реванш проросійських сил відбувається не тільки у політиці, але й на вулиці. У Києві було сплюндровано та розбито меморіал першого героя Небесної Сотні і Революції Гідності Героя України Сергія Нігояна”, – заявила активістка партії “Європейська Солідарність”, 5-й номер виборчого списку партії Софія Федина.

“Вандалом виявився прихильник «руського міра», якого за гарячими слідами було затримано. Ця подія – не одиничний випадок реваншизму, маховик якого за нової влади, на жаль, почав потужно розкручуватися: у Харкові повернули ім’я українофоба Жукова проспекту Григоренка, в Одесі місцеві депутати вимагають скасувати закон про мову, у Києві – прибічники російської церкви виходять на акцію з портретом Сталіна, а вчора був розбитий пам’ятник Нігояну”, – наголошує С.Федина.

“Ми вчергове попереджаємо всіх прокремлівських політиків і їхніх посіпак: повернення до часів Януковича не буде! Навіть не сподівайтеся на повторення 2010-2013 років, коли влада була приватизована однією «Партією регіонів», яка намагалася загнати Україну у кремлівське стійло.
Сергій Нігоян був одним із героїв Революції Гідності, який пожертвував своїм життям заради європейського майбутнього України”, – зазначила активістка партії.

«Європейська Солідарність» власними силами та коштом відновлять меморіал Герою України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*