Тарас Ситник: Запорукою ефективної виборчої кампанії є добре підготовлені фахівці

Неодноразовий голова територіальних та окружних комісій Ігор Сліпецький поділився досвідом організації виборчого процесу і створення комісій на виборах до ОТГ

IMG_5987

Керівник секретаріату Львівської ТО партії БПП «Солідарність» Тарас Ситник каже, що запорукою ефективної виборчої кампанії є добре підготовлені фахівці. «Зважаючи на те, що реформа децентралізації дає громадам значну кількість повноважень, потрібно з усією серйозністю підійти до питання виборів. А відповідальність членів виборчих комісій чимала, вони інформують громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи, про виборчі округи і дільниці, про основні права виборців і заповнення виборчих бюлетенів, оприлюднюють протоколи тощо», – наголосив Тарас Ситник.

IMG_5979
Нагадаємо, що 29 жовтня на Львівщині відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних міських голів до 8 громад; Самбірського, Сколівського, Сокальського, Мостиського, Пустомитівського районів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*